KACHELDESIGN
logo Kacheldesign logo Kacheldesign

"PROMĚNÍME VÁŠ NÁPAD V REALITU"

MOTIVY PRO POTISK MIKIN, TRIČEK

KachelDesign s.r.o. nabízí potisk nebo výšivku na TŘÍDNÍ MIKINY (klasik, klokanka se zipem i bez), ABSOLVENTSKÁ TRIČKA (PÁŤÁK, DEVÁŤÁK, MATURANT) a to z naší nabídky nebo dle vaší předlohy (originál jenom pro vás). V naší nabídce jsou motivy z naší tvorby, ale tzv. profláknuté. Nabízíme možnost upravit náš motiv dle vašich požadavků, tak TŘÍDNÍ MIKINA nebo TRIČKO bylo jiné. Říkáme tomu TEAMWORK. Vždyť i malá změna udělá ABSOLVENTSKOU MIKINU nebo TRIČKO originálním. Potom po světě běhá PÁŤÁK, DEVÁŤÁK, MATURANT s motivem který je originální. Úprava motivu (pro jména, obrázek) na vaše přání nebo realizace vlastních motivů je ZDARMA. Protože "PROMĚNÍME VÁŠ NÁPAD V REALITU".

Kategorie EDICE

Tvorbou motivů se bavíme a proto KachelDesign má nachystány kategorie EDICE kdy v jedné najdete motivy, které jsou limitované = jsou nabízeny jen v letošním školním roce. Jde především o ručně kreslené motivy pro PÁŤÁKY, DEVÁŤÁKY. Druhá edice je určena pro páťáky. Jde o motivy které jsou upraveny nebo přímo vytvořeny pro ABSOLVENTY prvního stupně školy. Úprava těchto motivů pro deváťáky je možná a ZDARMA.

Motivy pro PŘEDNÍ stranu nebo ZADNÍ stranu

Motiv pro zadní stranu lze upravit i pro přední stranu (jména dáme pryč, obrázek poupravíme = originální TŘÍDNÍ MIKINA pro deváťáka, páťáka nebo maturanta (a to ZDARMA). To samé platí i opačně kdy k obrázku přidáme jména, rok apod. = originální ABSOLVENTSKÁ MIKINA pro páťáka, deváťáka nebo maturanta. Je to na vás co to bude a jak to bude. Budeme se bavit společně při vytváření ŠKOLNÍ MIKINY, TŘÍDNÍHO TRIČKA, MATURITNÍ MIKINY. Společně vytvoříme originální TŘÍDNÍ TRIČKA, ŠKOLNÍ KLOKANKU, ABSOLVENTSKÉ MIKINY která se můžou stát legendou u vás na škole.

A TEĎ STAČÍ JEN VYBRAT DRUH PÍSMA A CO TO BUDE ZA MIKINU, TRIČKO, VAK NEBO .......

× NABÍDKA PÍSMA PRO ABSOLVENTY

Zde si prohlédněte jednotlivé kategorie.

E1

E2

E3

E4

E5

E6

E7

E8

E9

E10

E11

E12

E13

E14

E15

E16

E17

E18

E19

E20

E21

E22

E23

E24

E25

E26