Kacheldesign
"PROMĚNÍME VÁŠ NÁPAD V REALITU"

ŠERPY

JEDNOBREVNÁ ŠERPA

Pro předškoláky, prvňáčky, absolventy i maturanty můžeme nabídnout v provedení: JEDNOBAREVNÁ a DESIGNOVÁ. Stuhy jsou od předního evropského výrobce tkaných stuh v šíři cca 10,8 cm a v délce cca 2 m. Ke každé šerpě je ZDARMA spínací špendlík. Samozřejmostí je možnost vlastního písma (např. www.dafont.com, www.ceske fonty.cz), vlastního designu šerpy a to ZDARMA. Pošlete nám svůj nápad a my ho rádi zrealizujeme.

Jde o klasické šerpy v různých barvách s jednobarevným textem. Zde nabízíme ZDARMA možnost vlastního písma nebo výběru písma z naší nabídky. Vlastní text je samozřejmostí.

ŠERPA JEDNOBAREVNÁ
CENA ZA ŠERPU A POTISK 76 Kč/ks

DESIGNOVÁ ŠERPA

Designové šerpy jsou v bílé barvě kdy z jedné poloviny je realizován vámi vybraný design z naší nabídky nebo vaší vlastní tvorby: Vlastní motiv, barevný tisk je bez příplatku - ZDARMA. Z druhé zadní strany je stuha bílá (ideální pro podpisy, přání a jiné).

ŠERPA DESIGNOVÁ
PŘIPRAVUJEME

Vy naši zákazníci jste nám inspirací a proto jsme rádi, že můžeme nabídnout fixy METALICKÁ ZLATÁ, METALICKÁ STŘÍBRNÁ a ČERNÁ s kterým si můžete podepsat vaše MATURITNÍ nebo ABSOLVENTSKÉ ŠERPY. Tímto se Vaše šerpa stane originální. Buďte kreativní a k podpisu přidejte básničku, lehký obrázek apod.. Vybrali jsme fix zlaté a stříbrné barvy, ten je vidět na všech barvách. Fix černé barvy je vidět na šerpách světlejších odstínů.

CENA ZA METALICKÝ FIX 52 Kč/ks

CENA ZA ČERNÝ FIX 28 Kč/ks