KACHELDESIGN
logo Kacheldesign logo Kacheldesign

"PROMĚNÍME VÁŠ NÁPAD V REALITU"

QR kód a Spotify

QR KÓD

Všichni víme, že QR KÓD slouží k přenosu informací do mobilu, tabletu. Tak proč neudělat vaše ABSOLVENTSKÁ TRIČKA, TŘÍDNÍ KLOKANKY, ŠKOLNÍ MIKINY jiné než bylo dosud běžné? Díky námi vytvořeného QR KÓDU natiskneme barevné foto nebo plnobarevný motiv s použitím jedné barvy, natiskneme váš třídní pokřik nebo písničku. Samozřejmostí je kombinace našich motivů s QR kódem vytvořeným na vaše přání (foto, písnička, obrázek aj.). Pokud máte vlastní nápad, tak dejte vědět a budeme se snažit PROMĚNIT VÁŠ NÁPAD V REALITU.

PS: QR kód námi vytvořený bude uložený na našem serveru a funkční bez omezení nebo limitů (zobrazíš kdykoliv)

SPOTIFY KÓD

Je technologie od společnosti SPOTIFY, která nabízí po načtení daného kódu přehrání písničky či třídního alba. Jednotlivé písničky můžete najít na webové adrese www.open.spotify.com. Pro realizaci nám stačí zaslat Váš výběr a my již vše ostatní zařídíme. PS: Skvěle se hodí například pod seznam jmen.

Spotify kód

Ve Spotify vždycky najdeš tu správnou hudbu nebo podcast, který právě chceš slyšet. Poslouchat můžeš přes telefon, počítač, tablet i další zařízení. Čekají tu na tebe miliony skladeb. Bavíš se s přáteli, nebo jen tak odpočíváš, perfektní hudbu máš vždycky na dosah. Můžeš si vybrat podle svého anebo se spolehnout na dobrý vkus Spotify a nechat se překvapit. Kromě toho můžeš zalovit ve sbírkách svých přátel, umělců a celebrit nebo si vytvořit rádiovou stanici a o víc se nestarat. Spotify dá tvému životu dokonalý soundtrack. S předplatným i zadarmo.

UKÁZKA JAK SPOTIFY KÓD FUNGUJE

Odkaz na ukázku Spotify kódu
Ukázka Spotify kódu

JAK PREČTU QR KÓD, KDYŽ NEMÁM V TELEFONU APLIKACI?

Mobilní telefon či jiné podobné zařízení, který má vestavěný fotoaparát dokáže přes nainstalovanou aplikaci přečíst QR nebo SPOTIFY kód. Pokud vlastníte operační systém ANDROID, tak aplikaci lze stáhnout přes GOOGLE OBCHOD PLAY (https://play.google.com/store). Do vyhledavače zadejte název aplikace například "Čtečka QR". Objeví se celá řada vyhledaných aplikaci ... doporučujeme (Čtečka QR, Skener QR). Vybranou aplikaci nainstalujte a zapněte. Před samotným skenováním Vám aplikace vyhodí hlášku, že potřebuje povolení využit fotoaparád. A můžete skenovat :)

K poslouchání hudby na Spotify je potřeba mít založený účet Registrace účtu. Poté můžete přes aplikaci Spotify poslouchat a načítat spotify kód hudbu podle svého přání.

Potisk Spotify na mikině

NENAŠLI JASTE ODPOVĚĎ NA VÁŠ DOTAZ? TAK NAPIŠTE A MY SE BUDEME SNAŽIT NA VÁŠ DOTAZ ODPOVĚĎ.